Centrum serwisowe

Kompleksowa obsługa
firm i instytucji

Tablice interaktywne / projektory ultrashort

Tablice interaktywne powoli zaczynają być standardem w każdej Polskiej szkole oraz są coraz cześciej spotykane w firmach i instytucjach z każdej branży.

Wyglądem nie różnią się od szkolnej, białej tablicy suchościeralnej. Innowacja tkwi jednak we współpracy tablicy z komputerem i projektorem. Komputer uzbrojony w oprogramowanie interaktywne, stanowi bazę do pracy z tablicą. Projektor natomiast jest źródłem obrazu, wyświetla obraz z komputera na tablicy. Współdziałanie tych trzech urządzeń wsparte bogatym i funkcjonalnym programem otwiera przed nami ogromne możliwości właściwe dla środowiska interaktywnego. Użytkownik przy użyciu palca lub specjalnego wskaźnika (zależnie od technologii tablicy) może zaznaczać obiekty, zakreślać ważne elementy, przesuwać zdjęcia, włączać dźwięki oraz kontrolować aplikacje.

Tablice podnoszą atrakcyjność prezentacji i szkoleń, sprawiają że prezentacja oraz szkolenia, stają się łatwiejsze i bardziej przyswajalne dla odbiorcy. Urządzenia te pozwalają na bardziej skuteczny i interesujący przekaz informacji. Nowoczesna technologia pozwala prezentować dane w sposób atrakcyjny i interaktywny, dzięki czemu słuchacze chętniej skupiają się na wystąpieniu.

W naszej ofercie znajdą Państwo tablice interaktywne firm:

2x3 Acer  Ctouch iBoard Interwite iQBoard Promethean Smart Board Qomo

 

 

Projektory UltraShort idealnie nadają się do współpracy z Tablicami Interaktywnymi, dzięki bardzo małej odległości od ściany (np. obraz 63" wyświetlany z odległości 13cm, obraz 80" z 27cm) nauczyciel stoi poza wiązką światła, co powoduje, że brak jest cieni i odbić na wyświetlanym obrazie. Projektory UltraShort mają także zastosowanie w biznesie i handlu, dzięki małej odległości od wyświetlanego obrazu, mogą wyświetlać np. reklamy na witrynie lub ścianie sklepu.

Ultrashort

Na wybrane projektory Nec dla placówek oświatowych bezpłatna gwarancja 3 lata na projektor oraz lampę!

Sprawdź listę projektorów objętych tą gwarancją: http://www.nec-display-solutions.com/p/hq/pl/fl/edumodel_registration/forms/edumodelregistration.xhtml?e=e3s1

(Warunkiem otrzymania dłuższej gwarancji jest rejestracja na stronie:http://www.nec-display-solutions.com/p/hq/pl/fl/edumodel_registration/forms/edumodelregistration.xhtml?e=e3s1)
Kalkulator wielkości obrazu z projektora Nec znajdą Państwo tu», a kalkulator uniwersalny tu»

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerami telefonów:

  • sklep Kwark Komputer na ul. Jagiellońskiej 60b - Marcin Tysiączny, tel. 41/3463231, 3461765
  • sklep Kwark 2 Komputer na ul. Warszawskiej 166 - Tomasz Tysiączny, tel. 41/3686122, 3686123