Centrum serwisowe

Kompleksowa obsługa
firm i instytucji

Serwis komputerów

Masz problem z komputerem? Chesz go zmodernizować? Potrzebujesz pomocy w skonfigurowaniu sterowników lub programów - zapraszamy do salonów KWARK KOMPUTER, oferujemy:

Weryfikacja i naprawa usterek technicznych - komputer się zawiesza? Działa powoli? Po prostu się nie włącza? Zdiagnozujemy przyczynę tych problemów, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, szybko i skutecznie naprawimy każdą usterkę!

Modernizacja komputera - Twój komputer się zestarzał? Zmieniły się Twoje potrzeby? Kupiłeś grę, z którą komputer sobie nie radzi? Nie musisz kupować nowego komputera! Przyjdź do nas, w naszych salonach doradzimy w jaki sposób możesz najprościej i najkorzystniej finansowo zwiększyć wydajność swojego komputera.

Konfiguracja i instalacja urządzeń sieciowych i peryferyjnych - potrzebujesz pomocy w ustawieniu lub instalacji zakupionego routera, skanera lub drukarki sieciowej? Przyjdź do nas, pomożemy szybko i profesjonalnie skonfigurować sprzęt.

Usługi programowe - oferujemy wszelkie usługi związane z funkcjonowanie systemu operacyjnego oraz programów. Zoptymalizujemy i naprawimy źle działający system operacyjny, w razie potrzeby zainstalujemy system od nowa, ustawimy wszelkie potrzebne programy oraz sterowniki, zaarchiwizujemy dane, usuniemy wszystkie wirusy!

Koszt diagnozy usterek i wyceny naprawy jest BEZPŁATNY w przypadku wykonania naprawy sprzętu lub wynosi 40 zł brutto w przypadku nie podjęcia naprawy. Koszt naprawy - ustalany indywidualnie.

Naprawy ekspresowe - oferujemy opcję "Szybkiej naprawy" (naprawa do 48h - koszt dodatkowy +50% ceny usługi) oraz "Naprawy ekspresowej" (rozpoczęcie naprawy "od razu" po przyjęciu sprzętu do serwisu - koszt dodatkowy +100% ceny usługi).

Istnieje możliwość wykonania usługi serwisowej W MIEJSCU PRACY SPRZĘTU (u Klienta) - prosimy o kontakt telefoniczny z dowolnym salonem celem umówienia wizyty naszego serwisanta. Oferujemy bezpłatny dojazd do Klienta na terenie Kielc, poza Kielcami koszt dojazdu to 2 zł brutto za każdy 1km. Stawka podstawowa usługi u Klienta to 80 zł brutto za 1h. Niezależnie od czasu pracy, kwota minimalna usługi to 40 zł brutto. W niektórych przypadkach stawka podstawowa może być wyższa, wtedy koszt usługi serwisowej wyceniany jest indywidualnie. Oferujemy także opcję naprawy ekspresowej u Klienta (wyjazd do Klienta "od razu" po przyjęciu zgłoszenia - koszt dodatkowy +100% ceny usługi).

Nie możesz do nas dotrzeć, a chcesz naprawić komputer ? Mamy dla Ciebie rozwiązanie ! - usługa odbioru od Klienta komputera do płatnej naprawy, diagnoza wraz z wyceną naprawy oraz dostawa komputera po naprawie kurierem UPS  - 40 zł brutto w przypadku dokonania naprawy sprzętu lub 80 zł brutto w przypadku nie podjęcia naprawy.

Wszystkie usługi dostępne są dla każdego sprzętu, niezależnie od tego, gdzie i kiedy został on zakupiony. Na wszystkie wykonane usługi udzielamy gwarancji!